Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Гуртові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 8000 грн - знижка 2%
  • від 15000 грн - знижка 3%
  • від 30000 грн - знижка 5%
На товари з розпродажу гуртові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 2500 грн
При замовленні на суму менш ніж 2500 грн, ціна збільшується:
  • до 1000 грн на 50%
  • від 1000 до 2000 грн на 30%
  • від 2000 до 2500 грн на 20%

Барометри


Барометр настінний №7002


Розпродаж
Базова ціні: 1692,80 грн.
Знижка: -1037 грн.
Ціна для продажу: 655,45 грн.
Варіант модифікатору ціни:
Salesprice зі знижкою:Барометри. Робимо вибір.

Барометри вже давно не тільки виконують своє основне призначення вимірювальних приладів атмосферного тиску, але ще й виступають стильним предметом інтер'єру.

Всі вони мають бездоганні технічні характеристики, а значить перед вами стоїть завдання тільки грамотно підібрати найбільш підходящий до вашої обстановки виріб. Скористаємося порадами досвідчених дизайнерів.

Вітальня

Сюди бажано купити класичну компактну модель без зайвих декоративних деталей і витіюватості. Яким барометру бути - круглим або прямокутним, залежить від ваших особистих уподобань. Розумно буде узгодити його концепцію з усіма членами сім'ї, оскільки ця кімната вважається загальною, а значить важливо, щоб всі домочадці відчували себе в ній максимально комфортно.

Кухня

Вибір барометра для Але в будь-якому випадку добре, якщо виріб буде зовсім невеликим і виконаним в якій-небудь оригінальній авторській манері. Зверніть увагу на комбінований прилад витягнутої форми, до складу якого входить ще термометр і гігрометр.

Кабінет

Тут всі потрібні приналежності повинні знаходитися в полі зору власника, а Діловим партнерам і босу доречно піднести як елегантний презент масивне пристосування, в якому, крім барометра, ще є ручка і годинник.

Дитяча кімната

Ці речі виконані з натурального дерева, тому відмінно підходять для життєвого простору дитини через екологічну чистоту та естетичність. До того ж вони оснащені ще й термометром, за допомогою якого легко контролювати клімат у приміщенні.