Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Гуртові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 8000 грн - знижка 2%
  • від 15000 грн - знижка 3%
  • від 30000 грн - знижка 5%
На товари з розпродажу гуртові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 2500 грн
При замовленні на суму менш ніж 2500 грн, ціна збільшується:
  • до 1000 грн на 50%
  • від 1000 до 2000 грн на 30%
  • від 2000 до 2500 грн на 20%

Великодні яйцяВеликодні яйця

Великдень, одне з головних православних свят. Не дарма це свято нерідко називалося днем великої радості, оновлення життя і відродження всього живого.
Великоднє яйце - невід'ємний атрибут святкування Великодня або приходу весни. За давньою традицією фарбували або розписували курячі яйця. Однак згодом доповнили їх декоровані гусячі, страусині, дерев'яні, скляні, пластмасові або навіть шоколадні яйця. Коли майстри наносять на них візерунки, розписують їх, то такі яйця називають писанками. Є ще крапанки і шкрябанки. У кожного майстра візерунок - це певні його роздуми, окрема мова, загадковий текст про щось, яке може залишатися не до кінця розгаданим навіть тим, хто вивченню писанок присвятив усе життя. <р> Однією з головних великодніх традицій донині залишається піднесення рідним і Варто відзначити, що Великоднє яйце володіє дуже сильною символікою. По-перше, це першооснова і зародження життя, по-друге, що важливо, переродження. Піднесення на Великдень традиційного подарунка з багатовіковою історією - найкращий спосіб висловити всі свої найщиріші почуття до людини: любов, повага, вдячність.

B нашому Інтернет-магазині Ви знайдете оригінальні великодні яйця ручної роботи з натурального дерева, скло з чудовим розписом.