Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Гуртові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 15000 грн - знижка 2%
  • від 25000 грн - знижка 3%
  • від 40000 грн - знижка 5%
На товари з розпродажу гуртові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 4000 грн
При замовленні на суму менш ніж 4000 грн, ціна збільшується:
  • до 1500 грн на 50%
  • від 1500 до 2500 грн на 30%
  • від 2500 до 4000 грн на 20%

Міні бари


Мінібар №3707L


Знижка:
Ціна для продажу: 460,00 грн.
Варіант модифікатору ціни:
Salesprice зі знижкою:Купити мінібар для готелю або вдома


Алкоголь є традиційною частиною святкового столу. Часто він стають не тільки одними з напоїв вечора, а й самим подарунком. Після вручення такого презента, виникає необхідність його десь зберегти. <р> Кожен напій має свої правила зберігання. Наприклад, вину необхідно обов'язково перебувати в темному і прохолодному місці, де його ніщо не потривожить. Інші ж сорти благородних напоїв менш чутливо реагують на світло. Тому, пляшки з алкоголем необхідно зберігати в спеціально відведеному для цього місці. Саме для такої мети і створені міні-бари.

B залежності від того, як влаштований мініатюрний бар, він може вміщати в себе одну і більше пляшок, дозволяючи не тільки зберегти посудину з напоєм в цілості, але і створити відчуття затишку. Форма міні-бару може бути як простою підставкою, так і декоративним елементом для кухні або вітальні, де він займе чільне місце.

B якості подарунка для любителів благородних спиртних напоїв, можна вибрати і купити мінібар. Наприклад, підносячи як сувенір з Ялти пляшечку місцевого муската, її можна привести разом з міні-баром, який стане в нагоді в побуті. <р> Для тих в роздумі куди купити мінібар, для будинку або для готелю, можемо порадити взяти два