Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Гуртові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 8000 грн - знижка 2%
  • від 15000 грн - знижка 3%
  • від 30000 грн - знижка 5%
На товари з розпродажу гуртові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 2500 грн
При замовленні на суму менш ніж 2500 грн, ціна збільшується:
  • до 1000 грн на 50%
  • від 1000 до 2000 грн на 30%
  • від 2000 до 2500 грн на 20%

2022 рік Чорного Водяного Тигра

Символом 2022 року за східним календарем буде Водяний Тигр. Це найкрасивіша і найсильніша тварина, представлена ​​серед дванадцяти представників східного гороскопу. Рік Тигра настає кожні 12 років, але тварина водної стихії приходить лише раз на 60. Цей знак наділяє своїх представників добротою, гострим розумом і мудрістю, а також постійним бажанням пізнавати все нове та незвідане.

Коли настає рік Чорного Водяного Тигра за східним календарем?

Рік Тигра за китайським календарем розпочнеться 1 лютого 2022 року і триватиме до 21 січня 2023 року, оскільки дата китайського нового року непостійна і прив'язана до місячного циклу. У 2022 році успіх буде благоволити легкої авантюрності.

Яким буде 2022 Чорного Водяного Тигра?

Рік буде щасливим майже у всіх галузях, проте найбільше пощастить активним та творчим людям. Стихія води дозволяє пом'якшити впертий характер Тигра, рік стане добрим періодом для створення сім'ї та народження дитини. Серед недоліків, які має Водяний Тигр, можна відзначити зайву чутливість. У такому стані, найімовірніше, людина зіткнеться із сумнівами та сильними страхами, від яких обов'язково треба буде абстрагуватися. 
У поодиноких випадках Тигр буде надмірно активним та оптимістичним, тому такий настрій необхідно підтримувати. А перебуваючи у стані невпевненості, невдоволення та занепокоєння, не варто приймати важливих рішень.

Що дарувати на рік Чорного Водяного Тигра?

У цій справі пам'ятайте головне правило — дорогий не подарунок, дорога увага. Підійдіть з фантазією до упаковки подарунка, але зосередьтеся на сюрпризі. Він має бути корисним, іменним, що підкреслює ваше ставлення до людини. Перебираючи можливі ідеї подарунків на Новий рік 2021 важливо заздалегідь розрахувати бюджет, адже, як правило, список покупок досить великий, а дозволити собі великі витрати можна не завжди.
Також можна не купувати презент, а зробити його власноруч. Але якщо домашня творчість не надихає, краще в наш Інтернет-магазин "Сувеніри-подарунки", там точно можна знайти недорогі подарунки до Нового року 2022 року. Звісно ж, виходячи із символу року, дарувати треба речі, які співвідносяться з Тигром. Іграшки, скарбнички, смішні брелоки, фігурки з тигром та інші предмети із зображенням Символу року — це недорогі, але, безперечно, дуже практичні подарунки, які Ви можете купити в нашому Інтернет-магазині "Сувеніри-подарунки".