Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Гуртові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 15000 грн - знижка 2%
  • від 25000 грн - знижка 3%
  • від 40000 грн - знижка 5%
На товари з розпродажу гуртові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 4000 грн
При замовленні на суму менш ніж 4000 грн, ціна збільшується:
  • до 1500 грн на 50%
  • від 1500 до 2500 грн на 30%
  • від 2500 до 4000 грн на 20%

Вибираємо вази для інтер'єру

Що допоможе зробити інтер'єр вишуканим, стильним та індивідуальним? Звичайно ж, вази!

Саме вони - високі і низькі, широкі і тонкі, прозорі і пофарбовані в усі кольори веселки створюють настрій мешканцям житла, особливо в поєднанні з гідним наповненням. А щоб вони гармонійно вписалися в звичну атмосферу, слід ретельно продумати свій вибір.

Вази керамічні

Вони стануть органічною складовою таких інтер'ючів У даному випадку вітається простота і невибагливість форми, важливо тільки грамотно підібрати колірну палітру виробу. У просторій вітальні буде колоритно виглядати масивна висока модель з живими або штучними рослинами, а для їдальні розумніше придбати кілька маленьких судин різних кольорів і конфігурацій, але з однієї колекції. Для створення яскравого антуражу в невеликому японському ресторанчику має сенс придбати маленькі округлі вази оптом червоного, білого або чорного відтінків. Останні вважаються основними кольорами для класичного інтер'єру в Країні Висхідного Сонця.

Вази фарфорові

Ці вази можна з повним правом назвати втіленою у Кожна з них являє собою філігранно і з душею створене творіння - зі своїм характером і темпераментом. За основу взято білосніжний фарфор, на якому, завдяки майстерним рукам майстра, оживають екзотичні рослини, які прагнуть ввисти птиці, затаїлися тварини і бутони квітів, що щойно розкривалися. Через свою елегантність і витонченість вази якнайкраще підходять для королівських стилів інтер'єру - ампір, рококо, бідермейєр , бароко. Достатньо одного цього тендітного декору, щоб атмосфера кімнати кардинально змінилася, загравши свіжими фарбами весни і життєрадісності.