Ціни що представлені на сайті, є актуальними для ГУРТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ
Гуртові знижки
Знижки при замовленні на суму:
  • від 15000 грн - знижка 2%
  • від 25000 грн - знижка 3%
  • від 40000 грн - знижка 5%
На товари з розпродажу гуртові знижки не поширюються.
Гуртове замовлення - від 4000 грн
При замовленні на суму менш ніж 4000 грн, ціна збільшується:
  • до 1500 грн на 50%
  • від 1500 до 2500 грн на 30%
  • від 2500 до 4000 грн на 20%

БулавиБулава

У сучасному розумінні булава для кожного Українця не тільки історичний вид зброї, а насамперед символ влади і мужності козаків який вручався отаманам, так само як і національний символ. Зараз булава стала офіційним символом президентської влади, і переходить від одного глави держави до іншого при його інавгурації.
Булава - стародавня холодна зброя, відома з найдавніших часів у багатьох народів. Перебувала на озброєнні в Римі, країнах середньовічної Європи та Київській державі. Символ влади в українському, поляків, турків та інших народів.
з 1649 року булава стала церемоніальним символом та емблемою англійського парламенту. Ось так проста палиця перетворилася на атрибут вищої влади і стала скіпетром. Такі державні булави, починаючи з гетьманських, виконувалися дуже красиво, скрупульозно, з дорогих металів, прикрашалися химерними візерунками, дорогоцінним камінням.
В Україні і зараз існує церемоніальна булава, яка вручається Президенту під час інавгурації. Виготовлена вона з позолоченого срібла. Рукоятка і верхівка Булави прикрашені декоративним орнаментом і дорогоцінним камінням. Футляр в Булави Президента України виготовлений з червоного дерева, прикрашений рельєфним зображенням малого Державного Герба України з жовтого металу.
Булава Президента України свідчить спадкоємність багатовікових історичних традицій української держави. Яблуко булави прикрашено золотими орнаментальними медальйонами і увінчано золотим стилізованим вінцем, прикрашеним камінням і емаллю. Згідно з традицією, на ній 64 камені (смарагди і гранати) в складній золотій оправі. У булаву сховано тригранний стилет з булатної сталі з вигравіруваним позолотою латинським девізом OMNIA REVERTUTUR (Все повертається). <р> Зараз декоративні булави високі
Найчастіше булава виготовляється з дерева і прикрашається різними візерунками. Патріотична символіка відображається у зображенні герба. Глибока різьблення надає їй витончених рис. Цікавою технікою є випалювання дерева, а потім нанесення візерунка. У такому випадку візерунок яскраво виділяється на темному тлі. Булаву виготовляють з різних видів дерев: дуба, абрикоса, вишні, груші.
Булава стане чудовим подарунком начальнику, засвідчивши його владу і мудрість. Або ж коханій людині, підкресливши їїуправлінськуфункцію у відносинах. Виготовлена вручну булава може стати красивим доповненням Вашого інтер'єру. Таку булаву Ви можете купити в нашому інтернет-магазиніСувеніри-подарункиза оптовими цінами.